Forum

Nieuws => Tweakcraft => Topic started by: vistu on 25 September 2011, 20:45:13

Title: Wijziging adminteam
Post by: vistu on 25 September 2011, 20:45:13
Ik trek me per direct - voor onbepaalde tijd - terug als Community Manager van Tweakcraft. Het afgelopen jaar heb ik de server een onstuimige groei zien meemaken, met mooie en minder mooie periodes. Vandaag is het helaas op een dergelijk punt beland, dat ik besloten heb me niet langer volledig in te willen zetten voor Tweakcraft. Ik ben tot dit besluit gekomen naar aanleiding van een culminatie van niet constructief gezeur, zowel van buiten als van binnen ons team. Voor de duidelijkheid, ik heb geen enkel probleem met kritiek (in tegendeel, daar kan ik wat mee), maar een stortvloed aan nutteloze kritiek heeft bij mij een punt bereikt dat ik daar niet langer tijd in wil steken.

Vanzelfsprekend houd ik me bezig met het absoluut noodzakelijke; rekeningen worden betaald, issues worden opgelost. Ik zal daarentegen niet bereikbaar zijn voor spelgerelateerde zaken, hier reageer ik in het geheel niet op. Verder neem ik ook geen donaties meer aan, ik wil spelers verzoeken ook niet aan anderen te doneren.
SerendipityNL zal ik de komende tijd de nodige instructies geven om mijn taak als CM over te kunnen nemen. Ik hoop dat ik een punt bereik dat ik weer met plezier aan de slag ga hier (en dat verwacht ik ook), mocht dat punt komen dan zullen Seren en ik beiden de CM taken op ons nemen.

In elk geval wil ik graag een substantieel deel van onze spelers en de staff bedanken voor hun inzet, hun gezelligheid en de ervaringen van de afgelopen tijd.

Tot ziens :)
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: StampVoet on 25 September 2011, 20:50:37
Vistu,

Bedankt voor je inzet het afgelopen jaar! Ik hoop dat je in de komende periode een beetje tot rust komt en van je extra vrije tijd geniet (wat je verdient).
Ook hoop ik dat je nog wel af en toe eventjes langs komt om gedag te zeggen.

Alsnog bedankt,

StampVoet
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: freeman21 on 25 September 2011, 20:51:34
vistu bedankt voor je inzet als CM
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Maddox on 25 September 2011, 20:54:09
Vistu, bedankt voor je inzet als CM over dit jaar heen. Je hebt veel voor alle spelers betekend en hopelijk zien we je nog terug in game! :)
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Gazeebo on 25 September 2011, 20:56:42
Het zal nooit weer hetzelfde zijn zonder jou Vistu. Tweakcraft staat synoniem aan Vistu voor mij.
Erg jammer dat het zover heeft mogen komen dat zelfs jij er mee op houd.

Wel heb ik een vraag, je zegt geen donaties maar aan te willen nemen. Hoe wil je dan de rekeningen gaan betalen ?
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: vistu on 25 September 2011, 20:57:29
Het zal nooit weer hetzelfde zijn zonder jou Vistu. Tweakcraft staat synoniem aan Vistu voor mij.
Erg jammer dat het zover heeft mogen komen dat zelfs jij er mee op houd.

Wel heb ik een vraag, je zegt geen donaties maar aan te willen nemen. Hoe wil je dan de rekeningen gaan betalen ?
Met de nog liggende gelden, laten we hopen dat we voor die op zijn er een oplossing is. In elk geval bedankt voor je reactie, doet me goed.
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Meeloow on 25 September 2011, 21:03:38
Aah Vistu, jammer dat het zo gegaan is. Ik heb je aanwezigheid altijd zeer gewaardeerd, en ik hoop dat je spoedig je rust weer vindt, Tweakcraft is inderdaad niet hetzelfde zonder jou.
Enorm veel succes toegewenst en bedankt voor je enorme inzet!
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Milenco on 25 September 2011, 21:18:16
Erg jammer om dit te lezen vistu. Je was vanaf het allereerste begin betrokken bij Tweakcraft en mede door jou is het doorgegroeid tot wat het nu is. Ondanks dat we vaak verschillend dachten over zaken, heb ik een enorme waardering voor je ontwikkeld en veel respect voor de manier waarop je met conflicten en issues omgaat.

Maar zoals je zelf aangeeft, all good things come to an end. Ik hoop dat je betrokken blijft als spelers bij Tweakcraft en mogelijk, als je de tijd daar rijp voor acht, nog eens terug wilt treden in het adminteam! :)
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: TheMaximum on 25 September 2011, 21:35:34
Bedankt voor je inzet als CM, Vistu :)
We gaan je zeker missen, geniet van je vrije tijd... je verdient het!
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Flodder450 on 25 September 2011, 21:42:27
Vistu, hoewel ik nooit zoveel met/tegen je heb gepraat vind ik het erg jammer dat je stopt

veel succes :D
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Prail on 25 September 2011, 22:05:35
Nou das ook lekker handig, heb ik een halfuurtje voor ik dit lees 15 euries gedoneerd. Maar dan wil ik die 15 euro ook wel weer graag terug, of dat vistu toch nog even die euro's aan de server geeft op mijn naam.
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: vistu on 25 September 2011, 22:10:16
Nou das ook lekker handig, heb ik een halfuurtje voor ik dit lees 15 euries gedoneerd. Maar dan wil ik die 15 euro ook wel weer graag terug, of dat vistu toch nog even die euro's aan de server geeft op mijn naam.
Man, wat een compleet gebrek aan vertrouwen, en wat een vijandige toon. Ik heb het bedrag teruggeboekt.

Edit: het is overigens dit type reactie dat mij tot dit besluit heeft doen komen. Niet doelende op Prail, maar wel op de toon van de reactie.
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Rhan21 on 25 September 2011, 22:12:47
Nou das ook lekker handig, heb ik een halfuurtje voor ik dit lees 15 euries gedoneerd. Maar dan wil ik die 15 euro ook wel weer graag terug, of dat vistu toch nog even die euro's aan de server geeft op mijn naam.

Graag even normaal doen in een topic zoals deze. Zulk soort reacties hoef ik hier niet te zien. Als je problemen hebt met je donatie kun je altijd één van de admins een PM sturen, hiervoor hoef je hier geen post te maken.

Dit is je eerste en laatste waarschuwing.
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: windwarrior on 25 September 2011, 22:29:40
Helaas,

Ik vind het heel jammer dat je weggaat als CM bij tweakcraft, je werd en wordt nog steeds erg gewaardeerd. Ik hoop echt dat je het plezier terugvind in TweakCraft, want zonder vistu is het inderdaad niet hetzelfde.

Bedankt, en hopelijk Tot Ziens!

Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: NitroX infinity on 25 September 2011, 22:57:06
Hartelijk bedankt voor al je inzet. Jammer dat je er (tijdelijk) mee stopt.
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Gh0stT4il on 25 September 2011, 23:52:19
Hoewel ik je niet lang/goed ken, vind ik het toch wel jammer dat je ermee stopt.
Bedankt voor de inzet Vistu. :)
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Knakworst on 26 September 2011, 07:14:53
Ik denk dat al het positieve nu al gezecht is ;) maar wil je toch nog bedanken voor de inzet op de server. En zo te zien denken daar heel veel zo over. Suc6 buiten TC en hopelijk zien we je snel weer terug als CM.

Knakkie
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: duvelke666 on 26 September 2011, 08:14:00
vind het spijtig van dit gebeuren
al sinds bedankt voor al wat je gedaan hebt
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Gerjojo on 26 September 2011, 09:02:29
Vistu, ik snap je volledig. Dank voor je gesprek gisteren.

Voor de anderen: om exact dezelfde reden ben ik vanaf gisteren ook niet meer te vinden op de server.
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Sander on 26 September 2011, 09:14:05
Vistu... jammer dat je jezelf terugtrekt als CM!

Eerlijk gezegd: ik heb geen idee wat er precies is voorgevallen en word hier dan ook een beetje onrustig van, mede omdat Rhan laatst ookal op een punt zat dat hij klaar was met TC. Toon en respect vind ik altijd heel belangrijk in communicatie, dus als dat verkeerd bij jou is gevallen dan ben ik benieuwd waar TC heen gaat - ik hoop niet de verkeerde kant op..

Echt heel erg jammer dat het zo gelopen is, en hopelijk kunnen jullie er toch nog op niet al te lange termijn samen uitkomen waardoor jij toch snel weer bij TC verder wil gaan.

Dank voor al je moeite!
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Prail on 26 September 2011, 15:31:24
Ja soory, ik weet het. Maar las vistu dat niet had gedaan, had ie het wel als presentje kunnen houden. :P
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Quazyx on 26 September 2011, 17:02:44
Beste Vistu,

Ik zou even zeggen dat ik het heel jammer vind dat je stopt als CM,
voor mij was je, net als vele andere, synoniem voor tweakcraft.
Ik wou je bedanken voor alles wat je gedaan hebt en ook dat je het magazine gesteund hebt:)
en ik wens je veel plezier in de toekomst

Groeten
Quazyx :'(
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: aacoba on 26 September 2011, 19:39:13
Vistu, heel erg bedankt voor Tweakcraft, het was een geweldige tijd voor mij. Geniet van je rust
En ik wens Seren veel succes als CM. 
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: M1ke on 26 September 2011, 21:25:35
Vistu, bedankt voor de fijne samenwerking in het afgelopen jaar heb samen met jou de server van 10 man naar 1180 zien groeien en je gigantisch veel tijd erin zien steken. Het enige minpunt van je was jou clubkeuze, maarja iedereen heeft wel iets toch? ;)

Ik hoop dat ik je nog regelmatig langs zie komen ingame of op IRC en we even kunnen bij-ouwehoeren ;)
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Ragnarr on 26 September 2011, 23:04:57
Vistu dat jij je (terecht) even terugtrekt vind ik een logisch gevolg. Ik probeer niet wijs te gaan doen, maar ik voelde zoiets als dit toch min of meer aankomen. Als ik zo dat gezeur soms eens aan moest horen over van alles en nog wat. Laat dit een waarschuwing zijn voor diegenen die eens wat meer respect kunnen tonen aan degene die deze community vanaf het begin gedragen heeft. Ook voor alle admins die zich inzetten om iedereen zo goed mogelijk van dienst te zijn.
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: DjThase on 27 September 2011, 08:40:58
Vistu,

Heeel erg bedankt voor al je inzet, jij hebt een groot deel meegeholpen aan het mogelijk maken van deze community, ik hoop dat je weer eens langskomt ingame, en het zoals je zei misschien weer kan opnemen als CM samen met Seren.


Nogmaals, Erg bedankt!
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Ruud033 on 27 September 2011, 13:11:45
Vistu, ontzettend bedankt voor de leuke tijd!

Geniet nu van je rust, je hebt het verdiend.
Ik hoop je nog wel wat vaker te zien, ingame, teamspeak of IRC, als CM of niet!

Dankjewel voor alles!
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: wjzijderveld on 27 September 2011, 14:50:35
Erg jammer dat je het zo ervaart. Ik weet ook niet wat er gebeurt is, maar zoiets zou gewoon niet mogen gebeuren in een community. Denk dat veel mensen ook niet doorhebben hoeveel je deed voor deze community.

Het ga je goed!
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Comgenie on 27 September 2011, 22:17:31
[..] of dat vistu toch nog even die euro's aan de server geeft op mijn naam.
(http://xkcd.nl/dHS/servergeld.png)
Op deze manier?

Anyway. Jammer maar begrijpelijk van je besluit Vistu. Jij was vaak een van de weinige personen die de rare ideeën van de andere tegen hield. De community en succes van tweakcraft zou er zeker niet zonder jou zijn geweest :).
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Jelmar on 27 September 2011, 22:50:49
Hey Vistu,

Helaas zie ik door mijn afwezigheid deze post nu pas. In ieder geval; jammer dat je ermee stopt, maar uiteraard dank voor alles wat je hebt betekent voor de server waar ik al meer dan een jaar met veel plezier speel. Jouw visie op hoe je de server wilde inrichten is voor een groot deel de reden dat ik er zoveel plezier heb. Dank en tot ziens op irc en dergelijke. :)
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Giordino on 28 September 2011, 20:17:48
Bij deze nog even een bedankje voor al het werk dat je hebt gedaan ! :)
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: MoondustNL on 1 October 2011, 12:59:29
Wat een chaos zeg als je even weg bent .. :P

Moon
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: T-Bouw on 4 October 2011, 00:58:22
Je zegt het!
Een week heb ik even geen internet en wanneer ik terugkom, lees ik dit allemaal.

Ik ben blij dat ik er niet bij was, maar ik betreur dat het zo is gelopen.
Helaas kom ik dit soort dingen in het dagelijkse leven redelijk vaak tegen.
Vooral bij de overheid, waar ik werk, kunnen meningen sterk uiteen lopen en zo frictie opleveren.
Maar daarbij vergeten mensen maar al te vaak hun manieren.
Meestal gaat het zelfs over onbenullige dingen. De grote zwaare opdrachten lopen het meest soepel ironisch genoeg.

Where is the love mensen? Het wederzijdse respect?

Bedankt Vistu en alle anderen die zich inzetten voor de server.
Vistu, als ik je online zag, hoorde ik je bijna alleen maar over de server praten en hoe het beter kan.
Zonder Tweakcraft zou ik nooit met Minecraft online gegaan zijn.
Title: Re: Wijziging adminteam
Post by: Ragnarr on 4 October 2011, 20:14:11
Zonder Tweakcraft zou ik nooit met Minecraft online gegaan zijn.

Inderdaad, ik ook niet