Forum

Nieuws => Tweakcraft => Topic started by: WouterH on 13 June 2011, 21:55:33

Title: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 13 June 2011, 21:55:33
Tweakcraft skyworld spawnthema

You suddenly wake up from your dark dreams. Where are you? What happened? The only thing you remember is that your balloon went into this strange cloud. After that, everything went black. As you stumble to your feet, you look over the edge of the basked. A great empty void, with clouds far beneath you. What is this place? As your eyes get used to the light, you spot a strange land in the far distance. Something seems amiss, this island is strange. Suddenly you see it, the island floats! After the initial surprise you see something odd. Houses and bastions? Airships! What is this? A nation up here? In the clouds? Could it be? The houses seem dark and grim. Build out of earth, but not quite. You turn around, and you spot another island. There are also houses there. White houses with subtle touches of blue. A nation that seems to be made of the clouds themselves! A noise! It seems… like cannon fire! Before your eyes a battle unfolds. It seems the two nations are fighting each other! A war, and you are right in the middle.
What to do? You need food, water. And answers..


Het spawnthema van de skyworld is officieel van start. Vanaf vandaag mag er gebouwd worden EXCLUSIEF aan het spawnthema. Om dit in goede banen te leiden hebben wij (de skykeepers) met jullie hulp het thema verder uitgewerkt. In de nu volgende posts licht ik dit thema toe en zijn bouwstijlen. Onthoud dat de voorbeelden die in de screenshots te zien zijn ook ingame staan rond het spawneiland.

Wil je mee kunnen bouwen aan het thema, vraag dan één van de skykeepers of ze je willen toevoegen. Belangrijk is om ALTIJD te blijven overleggen, communiceer met iedereen wat je gaat doen. Dit voorkomt frustraties en maakt de (sky)wereld voor iedereen een leukere plaats. De skykeepers zijn:

Inhoud:
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 13 June 2011, 21:58:14
Algemene info

Zoals je in de introductie kan lezen zijn er op dit moment 2 naties. De namen moeten nog bedacht worden (door jullie!) maar laten we voorlopig dit aanhouden:

Verder is er een centraal eiland met een oude tempel/kasteel waar de 2 naties om vechten. Dit eiland heeft een meer neutrale uitstraling.
Afhankelijk van het animo kunnen we dit lijstje uitbreiden met bijvoorbeeld een extra natie of misschien wilden die in hutjes leven. Maar laten we eerst focussen op deze 2 naties.

Op het onderstaande plaatje is te zien hoe de ruwe indeling is.
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Def%20opzet%20spawnthema%20deel%201.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Def%20opzet%20spawnthema%20deel%201.png)

De blauwe cirkel staat voor de huidige spawn met de tijdelijke storage
De grote roodbruine cirkel staat voor de dark nation.
De 3 lichtblauwe cirkels staan voor de heaven nation.
De grijze cirkel staat voor het tempel eiland
De paars gestreepte eilandjes moeten weggehaald worden omdat ze te klein zijn om iets mee te doen.
De gele stip is een mogelijkheid voor de spawn.

Hoe werkt spawn? Ons plan is om 3 identieke balonnen te maken. 1 bij de spawn en de andere 2 bij de naties. Als je spawnd zie je 2 bordjes met daarop: /warp dark en /warp heaven. Warp je dan, dan zul je uit komen in de ballon bij die natie. Dit geeft het gevoel van echt reizen, alsof je met je ballon een weg hebt afgelegd.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 13 June 2011, 22:05:13
De heaven nation:

Deze natie, zoals al eerder vermeld. Wordt gekenmerkt door:
Rank en slank dus. Bij de spawn staan een aantal gebouwen die je als richtlijn kan zien. Ga dus niet iets totaal anders bouwen maar hou de stijl aan die in die gebouwen te zien is.

Voorbeeld 1: Een standaard huisje:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20exoskelet.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20exoskelet.png)

Hier zie je een standaard huisje waar de steden mee vol komen te staan. Zoals je kan zien is het gebouw redelijk hoog. We zouden graag 2 a 3 verdiepingen per gebouw willen. De verdiepingen zijn 5 hoog. Dit wil zeggen dat de dwarsbalken op niveau 6 komen. Als wit materiaal wordt sneeuw gebruikt. Het dak is van cyan wol en zoals je kan zien hangt het over het randje heen. Wat verder opvalt zijn de muurpalen van steen. Deze steken uit om het gebouw reliëf te geven. Probeer dit terug te laten komen in je eigen gebouw. Dit is vrij makkelijk te doen en de voorbeelden zijn duidelijk genoeg. Let ook op het raam en de deur. De ramen kunnen ook 3 hoog bij 1 breed zijn. Dit mag je zelf kiezen en ermee variëren.

Voorbeeld 2: Een standaard rond huisje:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20round%20building%201.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20round%20building%201.png)

Dit is een variant die je ook goed kan bouwen in de steden, maar ook geisoleerd op een afstandje van de hoofdstad. Kenmerkend is weer de sneeuw in de muren en het exoskelet van smoothstone. Het dak is hier nog niet gebouwd maar dit hoort een koepeldak te zijn van cyan wol. De vloeren zijn binnen natuurlijk van hout. Ook hier zijn de verdiepingen 5 hoog met het plafond op niveau 6.

Voorbeeld 3: Een laag huisje voor buitenaf:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20smallhouse.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20smallhouse.png)

Het lage huisje is mooi om op wat meer afgelegen plaatsen te bouwen, misschien als boerderij oid. Het is dus niet te bedoeling dat dit te vaak en te veel gebouwd wordt want de heavennation wordt gekenmerkt door hoge gebouwen. Dit gebouw is ook speciaal aangezien het geen exoskelet heeft. Je kan dit exoskelet er wel in doen. Verder zie je een stukje muur van halfsteps als variatie idee en een paar mooie raamvoorbeelden.

Voorbeeld 4: De paden en wegen:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20paden.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20paden.png)

Te zien zijn 2 soorten paden met als materiaal hout. Het linkerpad is 3 breed en bedoeld voor de steden en kleine weggetjes. Het rechterpad van 5 breed is voor hoofdwegen. De paden worden gemaakt van houten halfsteps. De randen zijn bij het pad van 3 breed een trapje. Bij het pad van 5 breed zijn het hele houten blokken.

(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20brug.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Heaven%20brug.png)

Hier is een brug te zien die gebruikt wordt voor de heaven natie. De bruggen dienen niet zozeer om hele eilanden met elkaar te verbinden (de afstand is veel te groot) maar meer om kleinere afstanden te overbruggen. Kijk ingame hoe zo’n brug gebouwd moet worden.

Natuurlijk mag je hierop varieren. Blijf alleen wel voor de heaven natie deze materialen gebruiken. Dus witte sneeuw muren en cyan wool daken. Een beetje het exoskelet idee. Rond, vierkant of hoog.

Regeltjes:
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 13 June 2011, 22:23:37
De dark nation:

Deze natie wordt gekenmerkt door:

Plomp en ruw dus. Hier zijn wat voorbeelden en richtlijnen:

Voorbeeld 1: Een standaard huisje:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20commonhouse%201.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20commonhouse%201.png)

Zoals je kan zien zijn de huizen veel donkerder en stekeliger. Wat ook opvalt is dat het huis maar 2 verdiepingen heeft. Een begane grond en een eerste verdieping. Deze eerste verdieping is kleiner dan de begane grond waardoor dus een soort van dakbalkon ontstaat. De bedoeling is dat dit element ook een beetje terugkomt in de gebouwen.
Kwa materialen valt op dat de pilaren van darkwood zijn en het huis zelf van steen. Op de 2e verdieping zie je een soort vinnen van grijze wol. Dit is ook een belangrijk element! Het dak hangt weer over en is van soulsand. Verder zie je veel darkwood stekels. Dit is ook een belangrijk element aangezien 1 van de kenmerken van de darknation is, is dat ze stekelig zijn.

Voorbeeld 2: Een laag standaard huisje:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20lowhouse%202.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20lowhouse%202.png)

Hier kun je een huisje zien dat wat lager is. In tegenstelling tot de heaven nation zijn dit soort lage gebouwen bij de dark nation wel erg mooi in de steden zelf aangezien ze lagere bebouwing hebben. Wat opvalt is weer het soulstone dak en de smoothstone muren. Ook zie je dat de onderste stenen nu soulsand zijn ipv cobble in voorbeeld 1. Het meest opvallende zijn echter de vinnen over het dak heen. Dit is een erg mooi element om in de gebouwen te verwerken!

Voorbeeld 3: Speciaal, hoog gebouw:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20tallbuilding%20special.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20tallbuilding%20special.png)

Dit gebouw is eigenlijk de maximale hoogte voor de dark nation. Je kan hier een aantal leuke elementen zien. LET OP: dit zijn lastige elementen! Je ziet weer de klassieke darkwood en stenen muren. Ook dit keer met een soulsand onderrand. Een soulsand dak is ook weer aanwezig. Wat opvalt zijn de vinnen op de 2e verdieping. Deze zijn gemaakt van grijze wol en steken uit het gebouw. Let er ook op dat de 2e verdieping in zijn geheel 1 blokje over de 1e verdieping hangt!

Voorbeeld 4: Speciaal gebouw:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20specialbuilding.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20specialbuilding.png)

In dit gebouw zijn ook weer een aantal elementen verwerkt die je goed in je eigen gebouw kan gebruiken. Kijk er ingame goed naar!

Voorbeeld 5: De paden en bruggen:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20paden.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20paden.png)

De paden volgen hetzelfde stramien als de heaven nation. Dit keer zijn ze echter van cobble. Er zijn dus 2 varianten. Eentje van 3 breed met trapjes die in de steden gebruikt kan worden. En eentje van 5 breed met hele blokken als stoeprand die als hoofdweg gebruikt kan worden.

(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20brug.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20brug.png)

De brug die je hier ziet is voor de dark nation. Ook hier is weer darkwood in verwerkt. Verder is er een uniek hekjes design. Kijk er ingame goed naar!

Voorbeeld 6: Verlichting:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20lightpost%201.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Dark%20lightpost%201.png)

De darknation maakt gebruik van vuur voor de verlichting. Ook torches en pumpkins zijn te gebruiken. Probeer ze echter mooi neer te zetten! De straatverlichting bestaat uit dit soort pilaren. Er kan gevarieerd worden!

Regeltjes:
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 13 June 2011, 22:31:43
Het interieur:

Hier is nog niet heel veel zekerheid over. Dit is dus wat meer voor de eigen interpretatie. Probeer iig de juiste tijdsperiode aan te houden dus geen wc's en douches. Het doel is niet dat een huisje helemaal voorzien is van alle gemakken, maar dat het er mooi uit ziet!

Een goede tip om eens te bekijken zijn sommige van de huisjes in de citadel.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 13 June 2011, 22:39:06
Afsluiting:

Er is genoeg te doen voor iedereen. Vraag voor buildrights de verschillende skykeepers. Lees iig alle posts hier boven goed door.

Wat je dus in gedachten moet houden is dat de stijlen die wij geven vooral ook als richtlijn dienen, probeer iets te varieren als dat kan, maar zorg ervoor dat het mooi binnen de stijl die er is staat. Er zijn bijvoorbeeld nog veel speciale gebouwen nodig, deze hebben wij niet voorgekauwd maar met het design van de huisjes moet je genoeg voor handen hebben om een speciaal gebouw in de juiste stijl te bouwen. Probeer de verschillende elementen terug te laten komen!

Luchtschepen zijn ook wat vrijer. Probeer het desing van rakky een beetje aan te houden, verder is het gewoon een schip met ballonnen er boven. :P
We hadden wel het volgende bedacht. De heaven nation heeft blauwe of witte ballonnen. De dark nation heeft grijze ballonnen.

Waar en hoe moet er nu gebouwd worden?
Voor de darknation geld de volgende plattegrond in eerste instantie:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Opzet%20darknation.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Opzet%20darknation.png)

Voor de heaven nation geld het volgende:
(http://dl.dropbox.com/u/19022552/Opzet%20heavennations.png) (http://dl.dropbox.com/u/19022552/Opzet%20heavennations.png)

De legenda is als volgt:
Geel zijn havengebieden
Rood zijn verdedigingswerken
Blauw zijn huisjes en steden/dorpen
Paars is hetzelfde als blauw, alleen dan op de bergtoppen. Dit kan ook gemixed worden met andere onderdelen bijvoorbeeld een extra verdedigingstoren of een dockingplaats voor een airship.
Lichtblauw is een nog niet bekend stukje, eventueel een paar huisjes... een vuurtoren of een verdedigingswerk is ook mogelijk.
Lichtgroen is een steile rotswand waar goed huisjes of het liefst ook verdediging in de muur kan worden gebouwd.
De blauwe pijl is voor de heavennation de ingang voor de luchtschepen
Grijze gebieden zijn eilanden die weg mogen omdat ze lelijk of te klein zijn.

Succes en happy building!
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: sikerdebaard on 14 June 2011, 06:38:54
Cool! Wat wel nog een punt is, is het object (artifact? resources?) waar om gevochten wordt. Daarnaast stel ik voor dat de dark nation een zwaar geïndustrialiseerd zooitje wordt.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: timoever on 14 June 2011, 12:57:14
Mijn logica zegt Dark - Light en Hell - Heaven, niet Dark - Heaven? :P
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Rhan21 on 14 June 2011, 13:09:42
SerendipityNL en ik zijn begonnen met de bouw van de DNS Dreadnought (DNS staat hier voor Dark Nation Ship, zoals USS staat voor United States Ship, voor de heaven/light natie kun je dan respectievelijk HNS of LNS gebruiken).

Het is de bedoeling dat dit het vlaggenschip van de dark nation vloot wordt. Je kunt het vinden door /warp darknation te doen en vervolgens richting het westen te gaan. (Vanaf de dark nation ligt de heaven nation ook in het westen, hij vliegt dus richting het slagveld)

Verder zal het een zwaar bewapend schip worden, een echt slagschip dus. :) Het design is nog niet definitief, we zijn ondertussen nog bezig met ontwerpen en improviseren. Heb je dus nog op- of aanmerkingen, laat het dan gerust weten!

Verder nog wat namen voor airships:

DNS Black Raven
DNS Interceptor
DNS Sovereign
DNS Blackforge
DNS Skyshadow

Enzovoort.
Voor de heaven nation kunnen we dan 'lichtere' namen gebruiken, die beter bij die natie passen.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 14 June 2011, 13:39:29
Als er betere namen zijn voor de naties zijn die meer dan welkom trouwens. We hebben deze namen nu puur gebruikt als "code namen".
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Bouncer on 14 June 2011, 14:23:17
...
Daarnaast stel ik voor dat de dark nation een zwaar geïndustrialiseerd zooitje wordt.

+1
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Scriptor on 14 June 2011, 15:22:39
Oke goed bezig, alles gelezen.

Ik zal beginnen met wat random trash eilandjes te verwijderen.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: yves97 on 14 June 2011, 22:53:03
skyworld is geweldig, ik heb al een huis gebouwd ik ben nog van plan om een ship te gaan bouwen een een dock daarvoor, de building regels moeten nog wat beter beschreven worden.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Sedative Svardskampe on 15 June 2011, 00:32:01
Als er betere namen zijn voor de naties zijn die meer dan welkom trouwens. We hebben deze namen nu puur gebruikt als "code namen".

Ik schudt het even uit mijn mouw maar;

Dark -> Rheth
Light -> Elyvania
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 15 June 2011, 13:45:21
Ik denk dat het neutrale eiland wat meer in het midden van dark/heaven moet komen.
Het zit nu echt in de viewdistance van de zeppelin en de heaven nation zie je maar amper.
Plus hij ligt een beetje scheef.

Ik neem aan dat dit makkelijk verplaats zou kunnen worden door een SGO ofzo ?
Het zou beter lijken als hij tussen de gele en zwarte cirkel in komt denk ik.

Of de zeppelin een beetje verplaatsen dat hij minder dichtbij dat eiland ligt. Ik weet het niet, maar zoals het nu is, is het een beetje "oneerlijk" :P
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 15 June 2011, 14:26:21
http://www.planetminecraft.com/project/pirate-skyship/

Dat is echt een super mooi airship voor dark nation :P
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Rhan21 on 15 June 2011, 18:20:09
Ik denk dat het neutrale eiland wat meer in het midden van dark/heaven moet komen.
Het zit nu echt in de viewdistance van de zeppelin en de heaven nation zie je maar amper.
Plus hij ligt een beetje scheef.

Ik neem aan dat dit makkelijk verplaats zou kunnen worden door een SGO ofzo ?
Het zou beter lijken als hij tussen de gele en zwarte cirkel in komt denk ik.

Of de zeppelin een beetje verplaatsen dat hij minder dichtbij dat eiland ligt. Ik weet het niet, maar zoals het nu is, is het een beetje "oneerlijk" :P

We hebben het vlaggenschip juist expres binnen viewdistance van het 'neutrale eiland' gemaakt, omdat dit wat dreigender en meer strijdlustig overkomt. Aangezien het een strijd om het eiland moet voorstellen moeten er wel wat aardig wat schepen van de vloot zichtbaar zijn, anders is het echt overdreven stil daar. Er komen overigens nog genoeg schepen van anderen bij dus ik zie niet in waarom het oneerlijk zou zijn.

Ik zou alles juist zo laten. De gele stip geeft nu een mooi overzicht op alle eilanden, waaronder vooral het neutrale eiland. Vanaf de gele stip kun je nu echt heel goed de twee aan komende vloten zien. Dit vond ik juist een erg vet idee, twee strijdmachten die vertrekken om een slag te leveren om het waardevolle eenzame eilandje in het midden van de void. :P
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Scriptor on 15 June 2011, 21:12:36
<p>Ik zou graag het temple island maken, ik heb een leuk idee in mijn hoofd en had het er al even met wouterH overgehad. ** edit na wat overleg met wouter wat aanpassingen.

Ik hoop het via deze afbeeldingen een beetje duidelijk te maken wat ik zou willen maken.</p>
<p>Het idee:

  Beide naties hebben een soort van toegang tot de temple of controll/life/power oid via een forgotten warp, deze is te vinden diep in hun gebouwen verstopt.

  Deze forgotten warp is gemaakt door hun voorouders en verstopt omdat de temple te gevaarlijk is om te betreden.
 

 

  Via de forgoten warp kom je aan op een plateau en via een soort loop brug(kan laag beginnen) van de forgoten warp loop je naar het main-eiland.

  De weg er naar toe niet te breed maar ook niet te klein van dirt/grass en tall-grass met bloemen en bomen  en misschien zelfs een waterval op de helft oid.

  Dat je dus niet het idee/gevoel hebt dat je over een super smal "bruggetje" loopt maar wat wel het geval is.

  (http://www.erikderuiter.nl/images/3.jpg)

 

  Dan eenmaal aangekomen bij het eiland onderaan ergens kun je via de achterkant/zijkant met een half vergane en gamele &quot;loopbrug&quot; verder omhoog naar de temple/fortress.

  (http://www.erikderuiter.nl/images/1.jpg)

 

  Daar aangekomen bovenop staat een soort kasteel die een binnenplaats heeft. (gemaakt van smooth/coble/mossy/wool/slabs/etc)

  Het temple/kasteel is niet te groot en eigelijk meer een soort van omheining om ruimte over te houden voor de shrine. (1 soort van hoek aanzicht van het kasteel hieronder)

  Niet teveel torens natuurlijk ook een paar muren etc, maar wel het idee dat het een soort vesting is die lastig in te nemen is.

  (http://www.erikderuiter.nl/images/4.jpg)



Dan in de binnenplaats die er mooi uit ziet met een soort van ronde shrine, met daar in iets wat van belang is voor beide kanten.(een magische boom of zandlooper oid)

Met een beetje het gevoel dat het misschien lang geleden verlaten is. (geen ruine maar wel overwoekerd)


  (http://www.erikderuiter.nl/images/2.jpg)

Ook in de berg zelf een soort van hidden "library of knowledge".
Anyways, dat is het plan :)
Indien goedgekeurd, zal ik debasisgaan neerleggen en de positie's / grote gaan bepalen.


</p>
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 15 June 2011, 23:00:34
Denk dat de beste oplossing dan is om ook wat flinke schepen bij heaven neer te zetten, dat moet sowieso nog :)

@ Scriptor, het idee is echt super tof. Ik maak me alleen wel een beetje zorgen om de beschikbare ruimte. Het is niet zo'n heel fors eiland namelijk. Zou je eens een mockup kunnen maken met behulp van de render ?



En nog voor iedereen, de regels qua bouwmateriaal zijn regels waar iedereen zich aan moet houden. Inclusief skykeepers. Ik hoop dat dat duidelijk is. We zijn hier erg lang mee bezig geweest om deze materialen uit te kiezen en als men dan ineens maar zelf gaat beslissen wat ze gebruiken dan zijn alle voorbereidingen in principe voor niks geweest. Het moet 1 groot mooi geheel worden, niet een plotcity met enkel een overkoepelend thema.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Scriptor on 15 June 2011, 23:49:37
@gazeebo88, het eiland uitbreiden waar nodig is zeer goed mogelijk, en natuurlijk geen probleem. Ik zie daardoor geen ruimte tekort. Ook denk ik niet dat het eiland vergroot hoeft te worden, misschien een heel klein beetje aan 1 kant. Ik zal eens kijken of ik iets kan tekenen.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: rakky on 16 June 2011, 03:16:21
Het schiet al behoorlijk op bij Dark Nation:

(http://img854.imageshack.us/img854/2875/20110616025830.png) (http://imageshack.us/photo/my-images/854/20110616025830.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 16 June 2011, 09:51:21
En een vergelijken plaatje voor heaven nation :)

Overzicht
(http://img813.imageshack.us/img813/474/20110616094825.th.png) (http://imageshack.us/photo/my-images/813/20110616094825.png/)


En vanaf het stadshuis
(http://img11.imageshack.us/img11/6363/20110616095012.th.png) (http://imageshack.us/photo/my-images/11/20110616095012.png/)




Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Loev on 16 June 2011, 13:03:49
Wow dat ziet er goed uit!
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Scriptor on 16 June 2011, 13:10:57
@gazeebo88

Oke zoiets had ik in gedachten qua posities van de gebouwen etc.

(http://www.erikderuiter.nl/images/Capture1.JPG)

Higher Part heeft 2 "verdiepingen", met de trap vanaf de warp kom je uit om het hoogste gedeelte.
Via die verdieping kan je er weer 1 naar beneden naar de shrine.
(http://www.erikderuiter.nl/images/Capture2.JPG)

Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: MoondustNL on 16 June 2011, 13:24:29
Ziet er nice uit scriptor.
Als de command center en atilerie af is wil ik wel helpen.

MoondustNL
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 16 June 2011, 14:49:51
Dat ziet er wel leuk uit ja.
Maar de tempel bestaat dan uit een muur en 2 torens ?
Of word dat blauwe echt een gebouw?
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Scriptor on 16 June 2011, 23:36:34
Dat ziet er wel leuk uit ja.
Maar de tempel bestaat dan uit een muur en 2 torens ?
Of word dat blauwe echt een gebouw?

Dat blauwe (shrine) wordt dit.

(http://www.erikderuiter.nl/images/2.jpg)
(http://www.touringohio.net/profiles/art/harding0350.jpg)
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: leovanhaaren on 17 June 2011, 13:00:34
Mag ik ook het voorstel doen om de world te renamen naar /world Nations of world Skynations? Dan zouden we een /world sky kunnen maken waar grote projecten en freebuild gewoon toegestaan is. Nu eigenen jullie een hele world op voor 1 groot project (wat het feitelijk is). Terwijl grote projecten de "leegte" van skyworld erg in hun voordeel kunnen gebruiken.

Een nations world is enorm leuk (kijk naar andere servers) maar een alternatief bieden voor mensen kan geen kwaad.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: 1MysteryMan1 on 17 June 2011, 13:24:48
Om in te spelen op de patriottische gevoelens in de twee naties, heb ik een paar ontwerpen voor vlaggen gemaakt:
(http://i.imgur.com/xW94x.png)
Welke set vinden jullie het beste? Mijn voorkeur gaat uit naar de 2de set.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 17 June 2011, 19:01:55
@Mysteryman, ik zou persoonlijk niet 2 dezelfde ontwerpen gebruiken voor 2 totaal verschillende naties. Plus wij hebben bij heaven al een soort van logo gemaakt wat de natie moet representeren :P

@ Leo, wacht eerst de eerste 2-3 week alsjeblieft af zoals oorspronkelijk de bedoeling was.
Daarna word de wereld waarschijnlijk open gezet voor andere projecten.
Maar het is natuurlijk ook niet helemaal de bedoeling om de leegte te gebruiken(lees : misbruiken) in skyworld als mooi leeg canvas om te bouwen. Hier was voor zover ik mij kan herinneren tegen gestemd door het admin team.

Dus voor nu is het alternatief gewoon lekker bikkelen in de gewone world zoals bij alle projecten altijd al gedaan is.
Tevens zou ik een eventuele extra skyworld gewoon /world skybuild noemen. /world sky is al te veel geintegreerd in de volksmond en om dat ineens te veranderen voor een minderheid vind ik wat te ver gaan. Minderheid als in, meer dan 2/3 van de mensen heeft voor 1 project gestemd in skyworld.

Trouwens, er was volgens mij al wel over gesproken om eventueel nog een extra skyworld aan te maken waar men vrij kan bouwen, maar dat moest dan wel in een skyworld thema passen. Niet het thema wat wij doen maar wel passend in een skyworld. Dus alsnog geen hogwarts, ikeas en 0-128 torens en dergelijke.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: leovanhaaren on 17 June 2011, 20:21:18
Een skyworld met torens, hogwarts etc is toch niet heel vreemd? Oke, het is wel raar. Maar een enorm gebied afgraven tot bedrock is ook niet geheel realistisch. De tijd van grote projecten waar 20-30 man aan werkte is al een tijd voorbij. Dit komt voornamelijk door al het graven, neem peking, nu is het graven eindelijk klaar en is er geen animo meer voor de daadwerkelijke bouw. Dit zou je met een skyworld wel kunnen oplossen, zodat mensen meer toekomen aan bouwen ipv graven.

Tijden zoals Orthanc gaan we toch niet meer zien, jammergenoeg. Als we meer van dat soort publiekstrekkers (afgerond) willen zien lijkt skyworld wel passend. Hell zou eventueel ook een mogelijkheid zijn geweest omdat graven daar echt veel sneller gaat. Echter zit je daar weer met een idiote grote fog die afbreuk doet.

Het is gewoon jammer dat er tegenwoordig meer 3-4 mans projecten zijn en de grote projecten niet meer aan begonnen word of niet afgerond worden.

Als je dit liever in een apart topic wilt zien, dan maken we wel een suggestie topic hiervoor.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 18 June 2011, 17:46:54
Ok, vanaf vandaag is Timoever ook een skykeeper. Hij zal zich wat meer met de darknation bezighouden.

En: Hij is vandaag (18-06) ook jarig. :D
Feli dus!
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 19 June 2011, 00:15:11
Wouter, je plaatjes doen het niet meer. De dropbox link is verlopen ofzo. Kan je ze eventueel her uploaden ergens anders?

En natuurlijk dubbel gefeliciteerd Tim.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: timoever on 19 June 2011, 11:37:56
Thanks gazee.

Is het anders niet mogelijk om alle foto's etc. van de website op de server te zetten? Dan weten wij zeker dat de links nooit dood zullen gaan en zoveel ruimte zal het niet in beslag nemen?
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 19 June 2011, 13:03:32
Bij mij werken de plaatjes (ook na ctrl-f5) nog gewoon. Maar ik zal wel ff zien of ik ze vandaag op mijn photobucket account kan pleuren... Dan halen we het daar vandaan.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 21 June 2011, 00:34:22
Lolwut tower:

(http://i1195.photobucket.com/albums/aa398/WouterH/Minecraft/Lolwut_tower.png) (http://i1195.photobucket.com/albums/aa398/WouterH/Minecraft/Lolwut_tower.png)
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 25 June 2011, 00:24:25
De factory in darknation heeft zijn eigen zone, waar is deze zone precies voor? Aangezien heel skyworld al een zone is zeg maar.

*edit*
Laat maar, het was voor opslag
Het is natuurlijk niet de bedoeling dat mensen spullen van anderen gaan gebruiken zonder dat ze hier expliciet toestemming voor hebben gekregen of als het om public chests gaat.(Bordje erbij met "public chest"?)
Zoiets als rakky gedaan heeft met bordjes erbij dat het gaat om private chests is ook handig, dan is het direkt duidelijk of je die spullen mag gebruiken of niet.

Verder gelden in principe dezelfde regels als in de gewone map, spullen die niet van jou zijn daar blijf je gewoon van af.

Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gerjojo on 25 June 2011, 08:14:28
In de skyworld is griefen net zo goed griefen als in de normale wereld lijkt mij?

Een plek met public chests maken lijkt mij best een goed idee, gewoon met common resources zoals cobble, smooth en hout etc die voor iedereen toegankelijk zijn om te gebruiken en weer aan te vullen. Beetje het idee van guntherbos.

Alleen dan nog een leuke plek en gebouw erop. Wil ik me best mee bezig gaan houden om daar wat voor te verzinnen.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Quazyx on 25 June 2011, 10:22:48
@leo, een apart topic om projecten die halverwege zijn stil gelegd als ik het goed begrijp weer op te pakken?
want je hebt wel gelijk, er zijn nog weinig grote projecten waar veel mensen aan werken.
Maar toen ik de titanic op het forum zette was dat ook gewoon een random idee zonder enige voorbereiding. Het liet wel zien dat er meerdere mensen aan mee hebben geholpen.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 25 June 2011, 22:16:01
Eventjes een kleine vraag aan jullie. Darknation en heavennation beginnen al aardig goed samen te komen. Nou is het nog lang niet af natuurlijk... Maar wat zouden jullie vinden van 1 of 2 extra naties met dus weer een nieuw thema ervoor die over een week/2 weken open gaan? Dit is gewoon even vrijblijvend om te kijken of er uberhaupt animo is. Wat hoe en welke naties enzo dat wordt dan later beslist door ons skykeeper mbv jullie input. Het gaat er alleen even om om te kijken of jullie het uberhaupt wat vinden.

Keep building zem houzezzz!
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Sedative Svardskampe on 26 June 2011, 02:07:21
Cute Nation :P Wit en roze, met hartjes en hello kitty-stijl. En dan warmachines maken in die stijl, dat zou pas een uitdaging zijn :P
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: MoondustNL on 26 June 2011, 02:24:24
Ik stem voor svards xD

Maar ff serious: Nomanden volk die een Klein dorpje hebben met max. 2 a 3 huizen en Dan 1 à 2 airships erbij, die airships hebben max grootte van bijv. 10 x 10 bij 10.

Zow wat getallen, gaat om t concept van nomaden volk.

Moon
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: nislim on 26 June 2011, 10:51:50
We zouden anders ook gewoon kolonietjes van dark en heaven kunnen maken op een aantal kleinere eilandjes. De nomaden lijkt me ook wel leuk het probleem is dan wel dat we een geheel nieuwe bouwstijl moeten zoeken. Mountain people zou misschien ook kunnen met kleine steegjes en huisjes tegen een berg opgebouwd met bovenaan kasteel ofzo
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Rhan21 on 26 June 2011, 14:53:06
Ik ben voor een uitbreiding / koloniën van de nu bestaande naties. Gewoon uitbreiden naar andere eilanden dus. :p
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 26 June 2011, 18:00:16
Ik zou wel graag willen voordragen, als men er voor kiest om de huidige naties uit te breiden, dat men een tijdelijke bouwstop in darknation neemt om heaven ook fatsoenlijk uit te breiden.

Persoonlijk ben ik er voor om meerdere naties aan te maken, hier heb ik ook al met een aantal mensen over gebrainstormed.

Tevens even richting darknation, kijk aub een beetje uit met waar jullie naar toe uitbreiden want als we wel meerdere naties doen dan komen we misschien in de problemen met eilanden die al bezet zijn door andere naties. Dit ivm de paar gebouwen die al buiten de originele kaart gebouwd zijn.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 26 June 2011, 18:23:32
Nog even een toevoeging.


Er werd tegen mij geklaagd dat gravitone zwarte wol en darkwood gebruikte in zijn gebouw in heavennation. Het klopt dat dit niet hoort maar hij heeft voor zover ik weet met wouter en don_craft hier over overlegt. Dus heb ik ook liever dat hun hier op aangesproken worden en niet ik. Ik kan niet andermans beslissing overrulen zonder eerst te overleggen.

Als er vervolgens tegen mij gezegd word dat ik heaven onder controle moet houden, geef ik mijn mening hier over en vervolgens ook over dark nation.
Svardskampe zegt WEER dat ik mij er niet mee moet bemoeien (net als de vorige keer op TS dat ik me stil moest houden in iets onvriendelijkere woorden).
Dit gedrag accepteer ik uiteraard niet.

Als skykeeper beheer je het thema van skyworld, niet van heaven OF dark. Ik ga dus niet tegen gravitone zeggen dat hij iets moet veranderen als ik niet tegen dark nation mag zeggen dat ze geen computers/monitoren en tl-balken mogen maken.
Wat dat betreft kunnen we net zo goed het hele thema schrappen en gewoon alles onder het kopje steampunk plakken.

Voor nu heb ik Svardskampe zijn bouwrechten afgenomen omdat hij niet wil luisteren naar een skykeeper wat betreft het thema en nu al tot 2 keer toe mij verbied om over het thema van dark nation te spreken.
Wil hij zijn bouw rechten terug dan kan hij contact met mij opnemen en dan overleggen we wat er gaat gebeuren.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: ArcanisNl on 26 June 2011, 18:51:11
Edit: nvm
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Maddox on 26 June 2011, 20:42:43
@WouterH, Eerst de themas afmaken die er nu zijn, en dan doorgaan naar eventuele volgende themas.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: WouterH on 26 June 2011, 23:45:36
Ja klopt zeker Maddox. Dat was ook mijn plan. Maar ik zou nu al graag willen weten hoeveel animo er uberhaupt voor is zodat ik alvast kan brainstormen en voorbereiden. Dan hebben jullie een veel vloeiender overgang tussen de projecten en blijft de vaart er in.

Wbt Gazeebo:
De darkwood in Gravitones senaatsgebouw is niet gepast en moet weg. Mbt de roos, die gaat waarschijnlijk ook wel veranderd worden.

Verder vind ik het persoonlijk wel een beetje kinderachtig dat er zo gereageerd wordt, we kunnen ook gewoon overleggen mensen met een vriendelijke sfeer! Ben het dan ook eens met Gazeebo's standpunt inzake Svardskampes skyrights.

Onthoud dat skykeepers zeggenschap hebben over de HELE skyworld. Dus niet beperkt tot 1 thema of natie.

Ik hoop dat er in het vervolg vriendelijker met elkaar om wordt gegaan. Blijven er dit soort dingen gebeuren dan moet ik helaas strenger op treden.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gerjojo on 27 June 2011, 11:38:14
Jongens doe eens lief tegen elkaar, dit is volgens mij echt nergens voor nodig op zo'n manier. T komt altijd wel van twee kanten he, zo'n verhaal/reactie. Ik heb ook nogal wat verschillende commentaren voorbij zien komen van verschillende skykeepers op het zelfde ding, de ene vond het leuk en de ander vond het niks. Daar kan dan ook op zo'n manier niet echt rekening mee worden gehouden.
Dan spreek je elkaar alleen maar tegen.

Het zou denk ik goed zijn als de skykeepers elk 1 deel voor hun verantwoording zouden krijgen zodat niet drie mensen hun commentaar op 1 ding gaan geven.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Rhan21 on 27 June 2011, 11:57:02
Als er vervolgens tegen mij gezegd word dat ik heaven onder controle moet houden, geef ik mijn mening hier over en vervolgens ook over dark nation.
Svardskampe zegt WEER dat ik mij er niet mee moet bemoeien (net als de vorige keer op TS dat ik me stil moest houden in iets onvriendelijkere woorden).
Dit gedrag accepteer ik uiteraard niet.

Ik zou Svardskampe (en verder iedereen die geen skykeeper is) willen verzoeken zich minder bezig te houden met het regelen van skyworld, opmerkingen mogen natuurlijk altijd geleverd worden, maar laat de skykeepers wel hun werk doen. Het is tenslotte ook hun recht om hun mening ergens over te geven. Verder zijn dit problemen die jullie samen zullen moeten oplossen, dit is geen reden om iemand zijn rechten af te nemen. Als iemand echt van het thema afwijkt, en weigert te luisteren, dan is het wel 100% terecht om in te grijpen (mits overlegd met andere skykeepers).

Als skykeeper beheer je het thema van skyworld, niet van heaven OF dark. Ik ga dus niet tegen gravitone zeggen dat hij iets moet veranderen als ik niet tegen dark nation mag zeggen dat ze geen computers/monitoren en tl-balken mogen maken.
Wat dat betreft kunnen we net zo goed het hele thema schrappen en gewoon alles onder het kopje steampunk plakken.

Hier heb je zeker gelijk in. Ik vind ook dat het erg goed is dat er skykeepers zijn die veel voor beide naties bouwen, zodat er tips/opmerkingen/opbouwende kritiek geleverd kan worden aan beide kanten. Verder gelden de regels uiteraard voor beide naties hetzelfde. Het thema staat vast, het moet dus niet te modern worden. Wel vind ik dat er bepaalde moderne dingen moeten worden toegestaan, hier praat ik dus over de kanonnen die je nu tegenkomt in darknation (Steampunk). Ook de magische toren van heavennation vind ik goed in het thema passen (Fantasy).

Voor nu heb ik Svardskampe zijn bouwrechten afgenomen omdat hij niet wil luisteren naar een skykeeper wat betreft het thema en nu al tot 2 keer toe mij verbied om over het thema van dark nation te spreken.
Wil hij zijn bouw rechten terug dan kan hij contact met mij opnemen en dan overleggen we wat er gaat gebeuren.

Voor zover ik weet heeft Svardskampe zich goed aan de regels van het thema gehouden en heeft hij niet in andere stijlen gebouwd. Dat er wat onderlinge spanningen zijn is een persoonlijke kwestie, hiervoor kun je zijn rechten niet ontnemen imho, dat soort dingen lossen jullie maar op IRC op (en desnoods haal je een admin er bij). Dat geldt voor iedereen.

Het zou denk ik goed zijn als de skykeepers elk 1 deel voor hun verantwoording zouden krijgen zodat niet drie mensen hun commentaar op 1 ding gaan geven.

Ik denk dat dit juist alleen maar nadelen gaat geven. Het is juist goed dat de skykeepers zich met skyworld als geheel bezighouden. Hierdoor krijg je niet dat er in een bepaald deel maar één bepaalde stijl/smaak wordt aangehouden, maar meerdere stijlen die vrijwel iedereen mooi vind. Als er meerdere mensen zich met iets bezighouden heb je vaak wel wat onderlinge discussies, maar vaak ook hele leuke creatieve oplossingen voor het betreffende probleem. :)
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: timoever on 27 June 2011, 16:02:28
Om dan ook mijn taak als skykeeper maar te vervullen wil een paar dingen kwijt, die naar mijn mening veranderd moeten worden.

- De computers in Darknation mogen wat mij betreft weg.
- Het luchtschip van Lunitone idem, ik vind het persoonlijk niet 'waardig', maar overleg is altijd mogelijk.
- De TL-balken refereren ernaar maar zijn niet daadwerkelijk TL-balken, dus ik vind dat ze mogen blijven.
- Het darkwood in het gebouw van gravitone zie ik liever verdwijnen.
- De donkere tinten in het compass kleuren goed, maar als je er bij nadenkt had het beter gepast in een gebouw van Darknation. Zodoende zie ik het liever in Heavennation kleuren of desnoods verplaatst.

Verder ben ik van plan om eenzelfde project als het kasteel in Heavennation, te bouwen in Darknation. Hiermee bedoel ik niet hetzelfde kasteel of uberhaupt een kasteel, maar wel iets van dergelijke grootte.

Tot slotte, vind ik dat Svardskampe zijn rechten terug moet krijgen. Qua thema heeft hij niets verkeerd gedaan. Ik snap dat Gazeebo de rechten van Svardskampe af wil nemen naar aanleiding van de omstandigheden, maar zoals ik het hoor zijn het meer personal issues ipv skyworld gerelateerd. Los zoiets dan onderling op of met consequenties buiten skyworld om.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 27 June 2011, 17:34:12
Svardskampe heeft zijn bouwrechten van mij al weer terug gekregen nadat wij het een en ander hebben besproken.
De reden waarom ik die heb afgenomen hebben wij gisteren op IRC besproken.
Even kort toegelicht, Svardskampe wou/wil niet met mij in contact komen. En omdat ik wel graag duidelijk wou hebben dat ik (en andere skykeepers) het niet accepteer als iemand oproept tot het negeren van een skykeeper m.b.t. het thema heb ik tijdelijk zijn rechten ontnomen als wijze van een time-out. Hij had zijn rechten 5 minuten later gewoon weer terug kunnen krijgen als hij even de tijd had genomen om met mij te spreken.

Dat hij vervolgens zijn rechten weer terug kreeg door een ander vind ik dus ook absoluut niet kunnen. Had op zijn minst contact met mij opgenomen om te vragen waarom ik uberhaupt zijn rechten heb ontnomen.

Verder zou ik het fijn vinden als we nu gewoon weer met plezier verder kunnen bouwen.

Nog even verder over het thema.

Dat darkwood in gravitone's gebouw moet inderdaad omgezet worden in gewone logs. Darkwood is exclusief voor darknation.
De windroos is een raar geval. Misschien dat hij met blauwe tinten (blue/lightblue/cyan) gemaakt kan worden zodat het meer heavennation achtig is en op deze manier kan dark nation hun eigen windroos (of wat dan ook) maken in grijze tinten.
De TL-balken lijken naar mijn mening te veel op moderne TL-balken(qua vorm). Misschien is een kroonluchter-achtig ding een betere oplossing. Industrieel betekend niet direkt modern.
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: timoever on 27 June 2011, 18:01:03
Svardskampe heeft zijn bouwrechten van mij al weer terug gekregen nadat wij het een en ander hebben besproken.
De reden waarom ik die heb afgenomen hebben wij gisteren op IRC besproken.
Even kort toegelicht, Svardskampe wou/wil niet met mij in contact komen. En omdat ik wel graag duidelijk wou hebben dat ik (en andere skykeepers) het niet accepteer als iemand oproept tot het negeren van een skykeeper m.b.t. het thema heb ik tijdelijk zijn rechten ontnomen als wijze van een time-out. Hij had zijn rechten 5 minuten later gewoon weer terug kunnen krijgen als hij even de tijd had genomen om met mij te spreken.

Dat hij vervolgens zijn rechten weer terug kreeg door een ander vind ik dus ook absoluut niet kunnen. Had op zijn minst contact met mij opgenomen om te vragen waarom ik uberhaupt zijn rechten heb ontnomen.

Verder zou ik het fijn vinden als we nu gewoon weer met plezier verder kunnen bouwen.

Nog even verder over het thema.

Dat darkwood in gravitone's gebouw moet inderdaad omgezet worden in gewone logs. Darkwood is exclusief voor darknation.
De windroos is een raar geval. Misschien dat hij met blauwe tinten (blue/lightblue/cyan) gemaakt kan worden zodat het meer heavennation achtig is en op deze manier kan dark nation hun eigen windroos (of wat dan ook) maken in grijze tinten.
De TL-balken lijken naar mijn mening te veel op moderne TL-balken(qua vorm). Misschien is een kroonluchter-achtig ding een betere oplossing. Industrieel betekend niet direkt modern.

Ja, maar ik vind een kroonluchter in een fabriek ook weer zoiets. :P
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gerjojo on 28 June 2011, 11:21:04
Iemand nog iets zinnigs te zeggen over een public-chest zone? waar dus iedereen iets uit een chest mag halen als je ook maar weer wat terug plaatst?
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gazeebo on 28 June 2011, 12:08:52
@Gerjojo

Jawel, dat werkt niet.
Ik kan me niet 1 public-storage herinneren die echt geslaagd is. De enige die semi-werkte was gunthers storage maar volgens mij was gunther de enige die hem vulde :P

Als je public kisten wil dan plaats je ze gewoon op een tactvolle plaats zodat ze niet in de weg staan van een huidig of toekomstig ding. Daar is geen specifieke zone voor nodig denk ik.

Volgens mij is het beter (en sneller) om gewoon even te vragen of iemand wat resources voor je heeft in plaats van een gebied speciaal voor "public chests"
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Scriptor on 29 June 2011, 11:13:40
1 handed typing yay...

afgelopen zondag hard gecrashed met de motor en ik lig nu redelijk in puin.
Het werk aan het temple island moet ik dus uitstellen, totdat ik weer iets meer zonder pijn kan doen.

just so you know.


Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Gerjojo on 29 June 2011, 11:27:12
Dude... wtf....

Succes man! Als ik iets voor je kan doen ingame moet je ff een gil geven!
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Ruud033 on 29 June 2011, 14:19:31

De TL-balken lijken naar mijn mening te veel op moderne TL-balken(qua vorm). Misschien is een kroonluchter-achtig ding een betere oplossing. Industrieel betekend niet direkt modern.

Ja, maar ik vind een kroonluchter in een fabriek ook weer zoiets. :P

Kroonluchters in die fabriek dat gaat niet lukken niet..
Anders krijg je al gauw als alternatief weer dat je lantaarns krijgt.. maar ja dat is nu eigenlijk.. wat tussen 2 blocks hangt?
Goed ik snap wel dat het wat modern lijkt.. ik had beter ook niet direct kunnen refereren naar TL-balken..

In ieder geval, we hebben een hoop licht nodig straks daar in de factory, en dan bereiken we niet door middel van toches + lantaarns, dus ik hoop dat menig skykeeper even hier zijn mening over losgeeft.. en evt een test-setup maakt nét buiten de factory.

Op deze manier kunnen we allemaal zien wat er bedoelt word.

M.v.g. Ruud
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Milenco on 29 June 2011, 18:35:01
Beterschap Scriptor!
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Serendipity on 1 July 2011, 22:38:46
Ik zal morgen wel even kijken naar die verlichting Ruud, en ik hoop je dan een bindend antwoord te geven over wat wel en niet kan!
Title: Re: Spawnthema bouwfase begonnen!
Post by: Scriptor on 3 July 2011, 14:36:35
Ja, bedankt milenco en gerjojo.